We zien dagelijks vooruitgang in het stottervrij spreken
Het is nu 3 maanden geleden dat mijn zoon van 15 jaar de stottertherapie gevolgd heeft. De manier waarop de docenten coachen vinden we heel sterk. Heel aanmoedigend en positief! We zien dagelijks vooruitgang in het stottervrij spreken.
Op de momenten dat het wat minder gaat, weten we dat er tools / technieken zijn om op terug te vallen, zodat stottervrij spreken altijd mogelijk is. Altijd werd ons gezegd dat we het stotteren moesten aanvaarden, maar de Del Ferro methode heeft ons geleerd dat er effectief wel iets aan gedaan kan worden. Heel dankbaar hiervoor!
Karen • moeder
Veel mensen denken dat stotteren iets is waar je mee moet leren leven. Maar wat als er een manier is om stotteren echt te overwinnen?
Ontdek waarom logopedie en andere traditionele methoden vaak niet werken. Leer wat wel helpt om volledig van het stotteren af te komen.
Vul je gegevens in en ontvang direct de inzichten die je nergens anders vindt: